TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

“2019 büyüyen Türkiye’nin yılı olsun”

“2019 büyüyen Türkiye’nin yılı olsun”

TÜRKTOB Başkanı Savaş Akcan, yeni yılın ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve refah getirmesini diledi. Tohumculuk sektörü, tarım ve tüm iş dünyası için daha çok yatırımla, daha fazla insana iş, aş ve refah sağlama temennisini dile getiren Akcan, “2019 sevinçlerin, güzelliklerin ve büyüyen Türkiye’nin yılı olsun” dedi.​

Akcan yeni yıl mesajında şu cümlelere yer verdi:

“Bir takvimin daha son yaprağına geldik. Gerek ülkemizde, gerek dünyada bu 365 günde, acı tatlı çok şey yaşandı. Yılın son günü, yeni bir yıla başlamanın heyecanı ve sevincini içinde barındırırken, aslında bizlere zamanın ne kadar da çabuk geçtiğini hatırlatmakta.

Ülke olarak büyük hedeflerimiz var. İlk etapta Cumhuriyetimizin 100’üncü kuruluş yıldönümünde daha zengin, daha büyük, daha güçlü bir Türkiye olmak istiyoruz. Yeni yılda da hep birlikte bunun için azimle çalışmaya devam edeceğiz.

2019’un iz bırakan, kendini güzellikleriyle, sevinçleriyle hatırlatan bir sene olmasını temenni ederim. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk tohumculuk sektörü adına yeni yılın herkese sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum.”