TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

Bayramlar gönülleri imar etme seferberliğidir

Bayramlar gönülleri imar etme seferberliğidir

İçerisinde pek çok güzellikleri ve hikmetleri barındıran Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın huzurunu, neşesini, bereketini hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar gönülleri imar etme seferberliğidir.

Kurban bayramı huzurun, birlik ve beraberliğin, esenliğin ve teslimiyetin bayramıdır. Bu mübarek bayramda değerlerimize sımsıkı sarılmalı; yetimlere, kimsesizlere  el uzatmalı, çaresizlere çare olmalıyız.

Büyüklerimizi ziyaret ederek, küçüklerimizi sevindirmeliyiz. Neşeden yoksun mahzun yüreklere ve muhtaçların hanelerine sevinç vesilesi olmalıyız.

Bu vesile ile her biri birer kahramanlık abidesi olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi şükranla selamlıyoruz. Kurban Bayramında Hac farizasını yerine getiren kardeşlerimizin hac ve kurban ibadetlerinin kabul olmasını diliyor, bayram ziyaretleri için  yola çıkan kardeşlerimize hayırlı yolculuklar diliyoruz.

Milletimizin ve tüm İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor; Yüce Rabbimizden birliğimizi, kardeşliğimizi daim kılmasını diliyoruz.

 

Yönetim Kurulu Adına

Kamil Yılmaz

Başkan