TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

TÜRKTOB İzmir AGROEXPO 13. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda Tohumculuk Destekleri ve Tohumda Doğru Bilinen Yanlışlar konulu konferans düzenleyecek.

TÜRKTOB  İzmir AGROEXPO 13. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda Tohumculuk Destekleri ve Tohumda Doğru Bilinen Yanlışlar konulu konferans düzenleyecek.

‘’ TOHUMCULUK DESTEKLERİ VE TOHUMDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR’’ KONFERANSI

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB), 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek AGROEXPO 13. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda ‘’ Tohumculuk Destekleri ve Tohumda Doğru Bilinen Yanlışlar’’ konulu bir konferans düzenleyecek.

2 Şubat Cuma günü saat 14.00’da İzmir Fuar Merkezi Konferans salonunda düzenlenecek etkinlikte;

  • Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Uzmanı Dr. Derya Özen,
  • Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü / Tarımsal Ekonomi ve Proje Yönetimi Daire Başkanı Doç. Dr. Cengizhan Mızrak,
  • Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü / Tohumculuk Dairesi Başkanı Mehmet Sığırcı, ‘’ Tohumculuk Sektöründe Destekler’’ konulu sunumlarını yapacak.

Ardından Trakya Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Yalçın Kaya ‘’ Tohumda Doğru Bilinen Yanlışlar’’ ana teması altında kamuoyunun gündeminde yer alan konularda açıklamalarda bulunacak.